Teenused

Aitame Sinu brändil olla tuntud!


Reklaam Google-is

Google Ads-i kasutamine annab Sinu ärile võimalused olla nähtav otsingutulemustes. Sul on võimalus testida pea kõiki aspekte oma reklaamidest. Alustades tekstidega ning lõpetades, mis kell Sinu reklaame näidatakse. Lisaks on võimalus hoida oma kampaaniakulud kontrolli all. Määra ära palju soovid investeerida päevas/kuus.


Otsimootorite optimeerimine

SEO ehk otsimootorite optimeerimine on tähtis, kui soovid olla otsingutulemustes esilehel. Uurimused näitavad, et 95% inimestest ei liigu teisele lehele, sest tuleb investeerida SEO-sse. Kõrgemal positsioonil paiknemine annab eelise ka konkurentide eest, sest Sinu veebileht saab rohkem liiklust.

Loe lähemalt!

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeedia on suhteliselt odav viis, kuidas enda ettevõtte tooteid/teenuseid turundada. Sihtgrupi selekteerimine annab palju võimalusi. Näita reklaami ainult enda sihtgrupile ja ära kuluta raha massturundusele. Sotsiaalmeedia võrgustikku kuuluvad põhiliselt Facebook / Instagram / Messenger.


Kodulehtede valmistamine

Põhjuseid, miks veebileht on tähtis, on mitmeid. Pea 97% inimestest teevad online-is taustauuringut ettevõtte kohta, enne kui midagi soetavad. Enamus kliente kasutavad veebilehti informatsiooni hankimiseks. 75% kasutajatest väidavad, et teevad otsuseid lähtuvalt sellest, kui usaldusväärne on ettevõtte veebileht.

Loe lähemalt!
 

Küsi rohkem infot!