Kodulehtede valmistamine

Miks vajad kodulehte?

Põhjuseid, miks vajad korralikku veebilehte on mitmeid. Sinu kliendid ootavad, et Sul oleks mobiilisõbralik veebileht, et nad saaksid oma telefonist lugeda informatsiooni ja teha päringuid

Soovid, et kliendid Sind usaldaksid? Investeeri veebilehte, mis tagab selle usalduse. Kõige hullem on aegunud leht, mis ei vasta tänapäeval kehtivatele standartidele nagu laadimiskiirus, mis jääb alla 5 sekundi.

Tahad uuendada enda veebilehel olevat informatsiooni, kuid ei oska. Kasuta Wordpressi haldustarkvara. See on palju kasutajasõbralikum, kui paljud teised sisuhaldustarkvara platvormid. Wordpress annab Sulle võimaluse lisada postituse ning pilte ilma programmeerimisoskuseta.

Konkurendid ei oota viimase hetkeni. Tõenäoliselt Sinu konkurendid investeerima uude kodulehte, et saada maksimaalset kasu SEO valmidusest, mis tuleb kaasa uue veebilehega. Nad soovivad olla Google esilehel, soovi ka Sina!


Kuidas toimub veebilehe loomine?

Kodulehe ehitamine on iga ettevõtte jaoks suur pingutus, sest eesmärk on saada võimalikult hea lahendus, mis aitaks kaasa tulemuste paranemisele näiteks müügis.

Selleks, et teha kogu protsess kliendi jaoks võimalikult lihtsaks oleme koostanud kondikava, kuidas kodulehe tegemine käib.

Ettevõtte profiili kaardistamine

Kodulehe tegemise esimeses etapis selgitame välja kogu informatsiooni, mida läheb vaja arenduse jaoks. Meie, kui kodulehetegija jaoks on tähtis aru saada Teie ärimudelist, klientidest ja sihtturust ning kodulehe eesmärgist.

Informatsiooni väljaselgitamiseks teeme kliendiga lühikese intervjuu, mis annab ülevaate, kuhu suunda on vaja liikuda veebilehega.


Esimese versiooni valmistamine

Selles etapis võtame kogu eelneva informatsiooni ning hakkame valmistama esialgset näidist. Kasutades kogu sisendit, mille andsite töötame välja prototüübi ning esitleme seda Teile 10 päeva jooksul pärast kokkuleppe sõlmimist.

Kui Teile sobib näidis, siis liigume sisu mugavdamisega kodulehele ning kujunduse täiustamisega.

Kui Teil on ettepanekuid, mida soovite muuta esmase prototüübi juures, teeme need muutused, seni kuni olete rahul.

Mõõdikute lisamine / SEO strateegia

Kõik kodulehed, mille loome, tulevad koos SEO valmidusega ning võimalusega lisada neile vajalikud mõõdikud nagu Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager.

Kui soovite, et lisame antud programmid, siis teeme seda Teie soovil.

Nende analüütiliste vahendite lisamine on väga tähtis, et saaksite analüüsida enda kodulehel toimuvat ning selle põhjal teha paremaid turunduslikke otsuseid.


Tehtud Töö

Väga kiire allalaadimiskiirus ja rõhutatud konkurentsieelis.

 
DigitaalReklaamHelitex

Helitex Finants OÜ / helitex.ee

 

Kui palju maksab veebilehe tegemine?

Kodulehe hind sõltub paljudest elementidest. Eelkõige veebilehe eesmärgist ja sisumahust.

Kui kodulehe funktsioon on informatiivne, siis aitab template koduleht.

Personaliseeritud disaini puhul kulub rohkem töötunde ning see teeb hinna kallimaks. Üldiselt sobib selline kodulehet enamustele ettevõtjatele Eestis.

Kõige kallim hind tuleb üldjuhul on erilahenduse korral.

Täpset hinda on veebilehele on väga raske välja tuua. Iga klient soovib erinevaid lahendusi.

Kõige parem on konsulteerida veebiarendajaga. Ettekujutuse saamiseks lisame hinnanäited.

 

Küsi konsultatsiooni veebilehele!

Tee Hinnapäring